WINDPORT | Rüzgar Türbini Montajı

Yenilenebilir enerji seçenekleri arasında rüzgâr enerji santrallerinin üretim verimi göz önüne alınarak türbin üretici firmalarının sağlamış olduğu ürünlerin doğru kurulumu aynı zamanda coğrafi yapıya göre doğru konfigürasyona karar verilmesi ülke enerji üretimine katkıda bulunmak için çok büyük önem arz etmektedir. Windport olarak bu etkenlerin tümünü göz önüne alarak projelerimizi hayata geçirmekteyiz.

Sektördeki en önemli açıklardan biri olan kalifiye personel sorununu dikkate alan Windport sektöre hâkim eğitmenleri ile teknisyen ve mühendis kadrosuna devamlı eğitimler ve seminerler düzenlemektedir. Üretici firmaların kurulum ilkelerine bağlı kalarak uzun ömürlü rüzgâr enerji santralleri kurulumu yapmaktadır.

Saha ve ofis kadromuz arasındaki kusursuz iletişim, şirketimizin kalitesini ortaya koymaktadır. Bütün bu operasyonlar devam ederken, Windport sıfır kaza politikasını öncelikli esas amacı olarak benimsemektedir.

Sert çevre şartlarına karşı dirençli ve deneyimli ekibimiz ile hızlı, güvenilir ve verimli karar verme kabiliyetlerine sahibiz. İşgücümüzün deneyimi ve yeteneğini de kullanarak, farklı iklim koşullarında ve zorlu coğrafi koşullardaki rüzgâr enerji santrallerinde hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

WINDPORT | Referanslarımızdan Bazıları

GENERAL ELECTRIC

WINDPORT ARTIK GENERAL ELECTRIC SAHALARINDA

ALSTOM

ALSTOM TÜRBİNLERİNDE WINDPORT ÇÖZÜMLERİ