WINDPORT | Kalite Politikamız

Misyon:

Şirketimiz; denetim, gözetim, yenilenebilir enerji sistemleri alanlarında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Hedefimiz, modern çizgimizle siz değerli müşterilerimize bu alanlarda en iyi kalitede hizmet sunmak ve memnuniyetinizi maksimum düzeyde tutmaktır.

Şirketimiz; ülke kaynaklarını doğru kullanarak, ilkeli çalışmayı prensip edinmiş, idealist ve atılımcı kadrosuyla Türkiye ve yurt dışında ekonomik, hızlı ve tekniğe uygun uzmanlık gerektiren işler yapmayı, doğru ve yerinde kararlar ile ülke ekonomisine katkılar sağlamayı, birlikte çalıştığımız şirketler ve idareler ile oluşturulan işbirliği ve karşılıklı bağlar sayesinde de süreklilik kazanmayı hedef edinmiştir.

Vizyon:

Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında kalitede süreklilik, üretkenlik, özgün fikirler, uzun vadeli müşteri ilişkileri, uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdendir.

Bu değerlere bağlı kalarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde Türkiye ve yurt dışında önde gelen bir şirket olmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı şirketler ile işbirliği halinde çalışmaktır.

Değerlerimiz:

İş sağlığı ve güvenliği, Dürüstlük, İş Ahlakı, Güvenilirlik, Üretkenlik, Yenilikçilik, Özgünlük, Süreklilik, Kalite, Ülke Çıkarlarını Gözetmek en önemli değerlerimizdendir.

WINDPORT | Referanslarımızdan Bazıları

GENERAL ELECTRIC

WINDPORT ARTIK GENERAL ELECTRIC SAHALARINDA

ALSTOM

ALSTOM TÜRBİNLERİNDE WINDPORT ÇÖZÜMLERİ